Sektori i Aplikimit

Kompania jone

Një prodhues i fabrikimit dhe dizajnit të metaleve precize me 13 vjet përvojë

Dongguan Youlian Display Technology Co., Ltd. është një Prodhues Precision Metal që integron kërkimin dhe zhvillimin dhe shërbimet e teknologjisë inxhinierike. Ne mbajmë një pozicion të favorshëm në industri (me madhësi dhe shkallëzim), marrëdhënie superiore në treg, stafin dhe inxhinierët më të mirë në biznes, dhe teknologji fabrikimi dhe automatizimi i testuar në betejë; Në të njëjtën kohë, ne mund të pranojmë OEM, ODM.kjo do të ndihmojë si rezultatin tuaj përfundimtar ashtu edhe afatin kohor.

Produktet tona përdoren në të dhëna, komunikim, mjekësi, mbrojtje kombëtare, elektronikë, automatizim, energji elektrike, kontroll industrial dhe fusha të tjera, dhe ne kemi fituar besimin dhe mbështetjen tuaj me cilësi të besueshme dhe shërbim të kënaqshëm.

Youlian është i gatshëm të bashkëpunojë me gjithë zemër me kolegë nga të gjitha sferat e jetës brenda dhe jashtë vendit për përfitime reciproke dhe për të krijuar një të ardhme më të mirë së bashku!

rreth nesh
 • vite

  Fletë metalike precize
  Përvoja e personalizimit

 • +

  Personel profesional dhe teknik

 • Zona e fabrikës

 • Përvoja e projektit

 • fabrika01
 • fabrika 01 (6)
 • fabrika 01 (5)
 • fabrika 01 (4)
 • fabrika 01 (3)
 • fabrika 01 (2)
 • fabrika 01 (1)

Fabrika jonë

Pajisjet dhe aftësitë që duhet të ketë një fabrikë e prodhimit të metaleve precize

Dhe doni aftësi?I kemi marrë.Që nga viti 2010, më shumë se 30,000 metra katrorë ndërtesa fabrikash moderne të fabrikimit metalik dhe më shumë se 100 personel profesional dhe teknik, dhe shkalla jonë po zgjerohet gjithashtu, e aftë për fabrikim me saktësi metalike afatgjatë.

Me përdorimin e lazerëve me fibra të ushqyer me kullë, qeliza saldimi robotike dhe manuale, makineritë e automatizuara të shpimit, përkulësit e automatizuar të paneleve, frenat e shtypit me shumë boshte CNC, veshjen me pluhur të brendshëm, përpunimin, përfundimin, montimin dhe gjithçka ndërmjet tyre.Shtoni kontrollin tonë të cilësisë së lartë, certifikimin ISO, aftësitë e prodhimit të shpejtë dhe departamentin e transportit të klasit botëror.

 • 2010

  Themeluar në

 • 30,000

  Zona e fabrikës

 • 100

  Personeli teknik

Shiko me shumefabrika_btn01

Themeluesi ynë

Historia rreth themelimit të Kevinit të një fabrike të prodhimit të metaleve precize

Që kur e la studimin kur ishte i ri, punon si punëtor i përgjithshëm në një fabrikë tajvaneze nën prezantimin e miqve të tij, por nuk është i gatshëm ta kalojë jetën në një mënyrë kaq të zakonshme.

Deri më tani ai ka 25 vite në industrinë e metaleve, ndërsa rininë ia ka kushtuar llamarinës, gjë që tregon përvojën e tij të thellë.

 • Dizajn

  Dizajn

  Ai mund të ndihmojë me dizajnin strukturor, të prodhojë vizatime dhe propozime të projektimit bazuar në çmimet e synuara pa humbur funksionalitetin.
 • Shërbimi

  Shërbimi

  Prandaj, ju mund të shijoni shërbimet tona kur bëni një porosi me ne për personalizim dhe dizajnim sipas çmimit tuaj të synuar për të siguruar përfitimin tuaj maksimal.

Çfarë bëjmë ne ?

Ne jemi të angazhuar kryesisht në shasi dhe kabinete metalike në skenarë të ndryshëm, si industria e komunikimit, industria elektrike, industria inteligjente, mbështjellja e sistemit mjekësor, kutia e pajisjeve financiare, mbështjellja e pajisjeve energjetike, kutia e pajisjeve të automatizimit, kabineti i grumbullit të karikimit, etj. Vetëm jepni vizatime, ne mund të prodhojmë;Nuk ka rëndësi nëse nuk ka vizatime, ne kemi inxhinierë CAD për të hartuar vizatimin.

Procesi ynë i prodhimit të metaleve me precizion është si më poshtë, secili proces renditet, së pari punëtoria e përpunimit të fletë metalike, pastaj punëtoria e spërkatjes dhe në fund punëtoria e montimit.

Secili nga proceset tona do të kalojë nëpër inspektime të rrepta dhe vetëm kur nuk ka problem në inspektimin përfundimtar, paketa do të dërgohet.

Shpërndarja e klientëve

Klientët e kompanisë sonë shpërndahen kryesisht në Shtetet e Bashkuara (42%), Japoni (20%), Mbretërinë e Bashkuar (5%), Francë (4%), Gjermani (6%), Vietnam (5%), Rusi (4 %), Koreja e Jugut (5%), Arabia Saudite (4%) dhe Afrika e Jugut (5%)

index_customer_img01
 • dingwei01
  Shtetet e Bashkuara (42%)

  Shtetet e Bashkuara (42%)

 • dingwei01
  Mbretëria e Bashkuar (5%)

  Mbretëria e Bashkuar (5%)

 • dingwei01
  Arabia Saudite (4%)

  Arabia Saudite (4%)

 • dingwei01
  Franca (4%)

  Franca (4%)

 • dingwei01
  Japonia (20%)

  Japonia (20%)

 • dingwei01
  Afrika e Jugut (5%)

  Afrika e Jugut (5%)